DekoDizayn Paslanmaz, anasayfa, kurumsal, Ahşap Korkuluklar, Bahçe Çiti, Cam Dikmeli Korkuluk, Camlı Korkuluklar, Kanopi, Kapı, Kuşaklı Korkuluklar, Pirinç Korkuluklar, Pileksi Korkuluklar, Seperatör, U Dikme Modeli, videolar, referanslarımız, iletişim, siteler, ankara

Müşteri konusunda hassas bir şekilde kaliteli üretim yapmayı ilke edinmiş olan firmamız, sürekli büyüyen ve üretim yelpazesini beğeni ve talepler doğrultusunda geliştiren bir firmadır.

Konusunda uzmanlaşmış bir ekibe gelişen, teknolojiyi takip eden geniş bir ekipman parkuruna sahip olan firmamız dekorasyon konusunda müşterilerin devamlı takdirini toplamaktadır.

İnşaat firmaları başta olmak üzere, siteler, villalar, konutlar, iş merkezleri vb. gibi birçok farklı alana dekoratif ürünler üretmekteyiz.

Paslanmaz, pirinç, pleksiglass ve ferforje malzemelerin yoğunluklu olarak kullanımı ile; merdiven korkulukları, balkon korkulukları, transparan cephe sistemleri, mağaza ekipmanları, metal dekoratif ürünler, avize, aplik, masa lambaları ve proje bazında her türlü mimari ve dekoratif ürün imalatı yapmaktayız.